Haber - Duyuru

HUKUK AKADEMİSİ SÖYLEŞİLERİ

AK PARTİ GENEL SEKRETERİ VE MKYK ÜYESİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ AV. ABDULHAMİT GÜL'ÜN KONUĞUMUZ OLACAĞI HUKUK VE DEĞİŞİM DERNEĞİMİZİN OLAĞAN TOPLANTISI BUGÜN SAAT 18:00-20:30 ARASINDA DERNEK MERKEZİMİZDE YAPILACAKTIR.

"KONU:CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SİSTEMİ" TÜM DOSTLARIMIZ DAVETLİDİR.

Kamu Denetçiliği Kurumu Başkanı Sn. Av. Şeref MALKOÇ'u Ziyaretimiz

Derneğimizin planladığı ziyaret faaliyetleri çerçevesinde Kamu denetçiliği kurumu'nu ziyaret ettik. Ziyareti Dernek Başkanımız Av. Eyüphan KORKMAZ ve beraberinde Yönetim Kurulu Üyelerilerimiz gerçekleştirdiler. Yapmış olduğumuz ziyarette Kurum Başkanı Avukat Şeref Malkoç ile güzel bir sohbet gerçekleştirdik.

HUKUK AKADEMİSİ SÖYLEŞİLERİ- "ANAYASANIN DİLİ" PROF. DR. YILMAZ BİNGÖL

YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ, SBF SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ ANA BİLİM DALI BAŞKANI PROF. DR. YILMAZ BİNGÖL'ÜN KONUĞUMUZ OLACAĞI HUKUK VE DEĞİŞİM DERNEĞİMİZİN OLAĞAN TOPLANTISI BUGÜN 18.30-20.30 SAATLERİ ARASINDA DERNEK MERKEZİMİZDE (GMK Bulvarı No:69/17) YAPILACAKTIR. "KONU: ANAYASANIN DİLİ" TÜM DOSTLARIMIZ DAVETLİDİR.

FETÖ YAPILANMASI İLE HSYK'NIN DÜNÜ, BUGÜNÜ VE YARINI-ADALET BAKANLIĞI MÜSTEŞAR YRD. SAYIN SELAHADDİN MENTEŞ

ADALET BAKANLIĞI MÜSTEŞAR YRD. SAYIN SELAHADDİN MENTEŞ'İN KONUĞUMUZ OLACAĞI HUKUK VE DEĞİŞİM DERNEĞİMİZİN OLAĞAN TOPLANTISI BUGÜN SAAT 18:00-20:30 ARASINDA DERNEK MERKEZİMİZDE (Gmk bulvarı 69-17) YAPILDI
"KONU: FETÖ YAPILANMASI İLE HSYK'NIN DÜNÜ, BUGÜNÜ VE YARINI"

HUKUK AKADEMİSİ SÖYLEŞİLERİ - YENİ ANAYASA VE BAŞKANLIK SİSTEMİ

Hukuk ve Değişim Derneği Hukuk Akademisi söyleşisine iştirak eden Ankara milletvekili Av.Murat Alparslan ile yeni anayasa ve başkanlık sistemini değerlendirdik. Söyleşimize iştirak eden Av.Murat Alparslan'a ve katılımcılara teşekkür ediyoruz.

İslam Hukuku ve Günümüz Uygulamaları Prof. Dr. Şamil DAĞCI

Hukuk ve Değişim Derneği “Hukuk Akademisi Söyleşi Günleri” kapsamında; Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi, İslam Hukuku Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Şamil DAĞCI, Derneğimize teşrif ederek “İslam Hukuku ve Günümüz Uygulamaları” konusunda sunum ve devamında soru-cevap şeklinde söyleşide bulunacaktır. Tüm gönüldaşlarımız davetlidir.